KONST / Litografier / Färglitografi 12332147
nr 1233 2147
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Gula hatten. Signerad, numrerad EA 13/25, ca 58x43 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:20:21
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr